Video Sources 500 Views

  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Enter The Wild

Enter The Wild

Dec. 01, 2017United States96 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Një grup të rinjsh ndërmarrin një aventurë për të vizituar pemën më të rrallë në botë, por ashpërsia e natyrës u kundërvihet dhe ata fillojnë të përballen me të vërteta të padëshiruara.

Original title Enter The Wild
IMDb Rating 4.4 717 votes
TMDb Rating 4

Similar titles

In the Tall Grass
Three Letters 2: Hablis
Lake Alice
Sick For Toys
Why Hide?
Housebound
Lights Out
Slither
The Dark Tower
Green Room
ATM
Demonic