Video Sources 1610 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Epoka e Akullnajave 4

Epoka e Akullnajave 4

Manny, Diego, and Sid embark upon another adventure after their continent is set adrift.Jun. 26, 2012USA88 Min.PG
Your rating: 0
7.3 3 votes

Synopsis

Ice Age: Continental Drift: Mani, Diego dhe Sid nisën një aventurë tjetër pasi kontinenti i tyre është vendosur në mëshirë të fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasinkrijesa të detit dhe duke bërë beteja me Piratë ata do të eksplorojnë një botë të re.

Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Epoka e Akullnajave 4
Original title Ice Age: Continental Drift
IMDb Rating 6.6 146,954 votes
TMDb Rating 6.2

Director

Cast

John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
Chris Wedge isScrat (voice)
Scrat (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Jennifer Lopez isShira (voice)
Shira (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Peter Dinklage isCaptain Gutt (voice)
Captain Gutt (voice)
Nick Frost isFlynn (voice)
Flynn (voice)
Josh Gad isLouis (voice)
Louis (voice)

Similar titles

The Empire Strikes Back
Thor
Xhimi Neutron – Djali Gjeni
To: Gerard
Robo
Zip & Zap and the Captain’s Island
My Hero Academia: Heroes Rising
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Trouble Is My Business
Loop
Legend of the Naga Pearls
Those Happy Days