Video Sources 126 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
Equilibrium

Equilibrium

In a future where freedom is outlawed, outlaws will become heroes.Dec. 06, 2002USA107 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Filmi tregon për një të ardhme shtypëse, ku një njeri i ngarkuar me zbatimin e ligjit ngrihet për të rrëzuar sistemin dhe shtetin, sepse të gjitha format e ndjenjës janë të paligjshme.

Equilibrium
Original title Equilibrium
IMDb Rating 7.4 305,998 votes
TMDb Rating 7 2,884 votes

Director

Kurt Wimmer
Director

Cast

Christian Bale isJohn Preston
John Preston
Matthew Harbour isRobbie Preston
Robbie Preston
Sean Bean isErrol Partridge
Errol Partridge
Emily Watson isMary O'Brien
Mary O'Brien
Emily Siewert isLisa Preston
Lisa Preston
Maria Pia Calzone isPreston's Wife
Preston's Wife

Similar titles

National Treasure: Book of Secrets
Cosmos
The Wandering Earth
Final Kill a.k.a The Protector
The Ice Harvest
One Piece: Stampede
S1m0ne
Easy Money II
Turistas
RoboCop
A Fall From Grace
Willy’s Wonderland