Video Sources 29 Views

  • Shiko
Euphoria

Euphoria

Oct. 25, 2018Italy115 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një situatë e vështirë u jep dy vëllezërve të largët mundësinë të njihen më mirë me njëri-tjetrin. Mateo është një sipërmarrës i ri i suksesshëm, mendjehapur, simpatik dhe dinamik. Vëllai i tij Etore ende jeton në qytetin e vogël provincial ku ata kanë lindur dhe jep mësim në kolegj.

 

Euphoria
Euphoria
Euphoria
Euphoria
Euphoria
Euphoria
Euphoria
Original title Euforia
IMDb Rating 6.4 1,101 votes
TMDb Rating 6.5 158 votes

Similar titles

A Walk Among the Tombstones
In the Fade
The 24th
The Lost Tribe
Knight of Cups
Better Days
Windtalkers
The Trip to Greece
Peaceful Warrior
House of Flying Daggers
The Sweeney
Nomadland