Video Sources 37 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Every Breath You Take

Every Breath You Take

Such things still happenApr. 02, 2021Germany105 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një psikiatër, pacientja e së cilit kryen vetëvrasje, vuan shkatërrimin e familjes së tij pasi prezanton “vëllain” e viktimës me gruan dhe vajzën e tij.

 

Every Breath You Take
Every Breath You Take
Every Breath You Take
Every Breath You Take
Original title Every Breath You Take
IMDb Rating 5.3 3,314 votes
TMDb Rating 6 67 votes

Director

Vaughn Stein
Director

Cast

Similar titles

47 Meters Down: Uncaged
S.W.A.T.: Firefight
Enemy
Hunted
Don’t Sleep
Surrogates
Rush Hour 2
Traffic
What Lies Below
Edge of Darkness
Nënta (9)
Eye for an Eye