Video Sources 148 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Exit Plan

Exit Plan

Nov. 21, 2019Denmark90 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Maksi, një agjent sigurimesh, është në mes të një krize ekzistenciale. Ndërsa po zgjidhte një rast të vështirë të zhdukjes së një burri të martuar, ai zbulon sekretin e Hotel Auroras. Hoteli është një vendpushim ekskluziv, i largët dhe luksoz i specializuar në vetëvrasje. Hetimi i tij së shpejti zbulon një të vërtetë shqetësuese që e bën atë të vërë në dyshim jetën, vdekjen dhe realitetin.

Exit Plan
Exit Plan
Exit Plan
Exit Plan
Exit Plan
Exit Plan
Original title Selvmordsturisten
IMDb Rating 5.2 356 votes
TMDb Rating 6.3 5 votes

Similar titles

Unknown Battle a.k.a Rzhev
The Sputnik
Setup
Made In China
Bad Samaritan
Awarapan
Flatliners
Adults in the Room
World War Z
The Great Gatsby
Ishaqzaade
Shivaay