Video Sources 73 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Extinction

Extinction

When the undead can evolve, no one is safe.Aug. 07, 2015Spain110 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Dhe papritur, brenda natës, bota ndaloi. Dy burra, dy të mbijetuar, një fëmijë, dhe urrejtja që i ndan. Një vend i harruar nga të gjithë, përfshirë edhe krijesat që jetojnë në Tokë… deri tani.

Original title Extinction
IMDb Rating 5.9 15,588 votes
TMDb Rating 5.9 419 votes

Similar titles

Spud 2: The Madness Continues
The Catcher Was a Spy
The Iceman
Galveston
Star Wars
Diary of the Dead
Greta
The Current War
The Edge of Seventeen
He’s Just Not That Into You
Seberg
Rust Creek