Video Sources 695 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Extract

Extract

Sticking it to the man has never looked so good.Sep. 03, 2009USA92 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Joel, pronari i një fabrikë lëngjesh, përpiqet të luftoj me një mori problemesh personale dhe profesionale, të tilla si gruan e tij potencialisht të pabesë dhe të punësuarve të cilët duan të përfitojnë prej tij.

Extract
Extract
Extract
Extract
Extract
Extract
Extract
Extract
Extract
Extract
Original title Extract
IMDb Rating 6.2 39,494 votes
TMDb Rating 5.7 192 votes

Similar titles

RED
Charlie’s Angels
My Big Fat Greek Wedding 2
Love Clinic
Ever Been to the Moon?- Ke qene ndonjehere ne Hene?
The Great Dictator
Ela e magjepsur
The Big Sick
Ingrid Goes West
Landline
Maska
The Spy Next Door