Video Sources 42 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Extremis

Extremis

Apr. 17, 2016USA24 Min.TV-PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një dokumentar rreth emocioneve tronditëse që shoqërojnë vendimet e fundit të jetës, ku mjekët, pacientët dhe familjet përballen me zgjedhje tepër të vështira.

 

Original title Extremis
IMDb Rating 7.3 2,274 votes
TMDb Rating 7.1 61 votes

Director

Dan Krauss
Director

Cast

Similar titles

Messi
Grey Gardens
The Dissident
The Mercy
Racing Extinction
I Am Bolt
Polar Bears: A Summer Odyssey
I Am Ali
Legion of Brothers
Senna
Make Us Dream
Travis Scott: Look Mom I Can Fly