Video Sources 1156 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

Cruise. Kidman. Kubrick.Jul. 14, 1999UK, USA159 Min.R
Your rating: 0
7 2 votes

Synopsis

Një doktor në qytetin e Nju Jorkut, i cili është i martuar me një përgjegjëse arti,e shtyn veten në një natë të gjatë e të rrezikshme dhe pikëlluese odiseje seksuale dhe zbulim të moralit, pasi gruaja e tij pranon se një herë ka qenë gati duke e tradhëtuar.

Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Eyes Wide Shut
Original title Eyes Wide Shut
IMDb Rating 7.3 228,538 votes
TMDb Rating 6.7 559 votes

Director

Cast

Tom Cruise isDr. William 'Bill' Harford
Dr. William 'Bill' Harford
Nicole Kidman isAlice Harford
Alice Harford
Madison Eginton isHelena Harford
Helena Harford
Sydney Pollack isVictor Ziegler
Victor Ziegler
Leslie Lowe isIllona Ziegler
Illona Ziegler
Peter Benson isBandleader
Bandleader
Todd Field isNick Nightingale
Nick Nightingale
Michael Doven isZiegler's Secretary
Ziegler's Secretary
Sky du Mont isSandor Szavost
Sandor Szavost

Similar titles

El Chicano
Artificial Paradises
Chi-Raq
Mia and the White Lion
One Day
Unforgettable
The Cooler
1922
The Ruthless
Twin Murders: The Silence of the White City
The Zookeeper’s Wife
Songbird