Video Sources 36 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga

Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga

Justice is coming.May. 19, 2021USA145 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Fast & Furious 9 (Filmi i parë i trilogjisë së fundit) : Saifer kërkon ndihmë nga Xhejkob, vëllai i vogël i Dominikut në mënyrë që të hakmerret ndaj Dominikut dhe skuadrës së tij.

 

Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 a.k.a F9 The Fast Saga
Original title F9
IMDb Rating 5.2 77,483 votes
TMDb Rating 7.6 3,008 votes

Director

Justin Lin
Director

Cast

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Helen Mirren isMagdalene 'Queenie' Shaw
Magdalene 'Queenie' Shaw

Similar titles

The Shape of Water
Reclaim
Kara Bela
Asphalt Burning a.k.a Borning 3
Descendants
Race to Witch Mountain
Insurgent
A Twelve-Year Night
The Silence of the Marsh
RED 2
Amazon Hot Box
Agent Sai Srinivasa Athreya