Video Sources 585 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
Fair Game

Fair Game

Wife. Mother. Spy.May. 20, 2010USA, United Arab Emirates108 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Operativës së CIA-s Valerie Plame i zbulohet identiteti nga qeveria si shpagim për një artikull të cilin burri i saj e ka shkruar duke kritikuar administratën e Bushit.Me mbulimin e saj të lulëzuar dhe njerëz të tjerë të rrezikuar, karriera e Valerie dhe jeta personale fillojnë të zbulohen.

Fair Game
Fair Game
Fair Game
Fair Game
Fair Game
Fair Game
Fair Game
Fair Game
Original title Fair Game
IMDb Rating 6.8 41,203 votes
TMDb Rating 6.5

Director

Doug Liman
Director

Cast

Similar titles

Black Hollow Cage
The Roads Not Taken
October
War Dogs
Young & Beautiful
The Kid Detective
Chicago
Sightings
Roma
Spiders
Sultan
White Lily