Video Sources 46 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Fast and Fierce: Death Race

Fast and Fierce: Death Race

An illegal street race with everything on the line!May. 19, 2020USA85 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Jack Tyson është një djalë i ri që merr pjesë në një garë të paligjshme makinash në Meksikë në Kaliforni kur një grua e dëshpëruar, duke ikur nga i dashuri i saj abuziv gangster që po financon turneun, hidhet në makinën e tij duke u lutur për ndihmën e tij dhe i cili ka një USB inkriminuese që mund të dërgojë të dashurin e saj bandit, ndër të tjera, në burg.

Fast and Fierce: Death Race
Fast and Fierce: Death Race
Original title Fast and Fierce: Death Race
IMDb Rating 2.1 261 votes
TMDb Rating 5 7 votes

Similar titles

Ocean’s Eight
Superman Returns
Ronin
T-34
Wild 7
Cop Out
Street Fighter
Jumanji: The Next Level
Crown Vic
The Book of Eli
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Predator: Dark Ages