Video Sources 1235 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Fast Five

Fast Five

Get the Fifth Gear.Apr. 20, 2011USA130 Min.PG-13
Your rating: 0
9.8 4 votes

Synopsis

Fast and furious 5: Dominik dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë edhe një herë veten në anën e gabuar të ligjit. Ata për­piqen të kalo­jnë mes 2 kor­sive, në mes të një bossi të drogës të pamëshir­shëm si dhe një agjenti fed­eral i papërkulur.

Fast Five
Fast Five
Fast Five
Fast Five
Fast Five
Fast Five
Fast Five
Fast Five
Fast Five
Fast Five
Original title Fast Five
IMDb Rating 7.3 289,017 votes
TMDb Rating 7.1 1,554 votes

Director

Justin Lin
Director

Cast

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Paul Walker isBrian O'Conner
Brian O'Conner
Dwayne Johnson isLuke Hobbs
Luke Hobbs
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Elsa Pataky isElena Neves
Elena Neves
Gal Gadot isGisele Harabo
Gisele Harabo

Similar titles

Misconduct
Toro
Money Monster
National Treasure
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
The Night Clerk
Taxi 2
Kaalakaandi
The Man Standing Next
Savage
Everly
Singh Is Bliing