Video Sources 966 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

All roads lead to thisMay. 06, 2013USA130 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Hobsi mbledh Brajanin dhe Dom-in në ekipin e tij për të mposhtur një kapo i cili drejton një organizatë shoferësh mercenarë nga 12 vende të ndryshme.

Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Fast & Furious 6
Original title Fast & Furious 6
IMDb Rating 7.1 324,886 votes
TMDb Rating 6.7 5,264 votes

Director

Justin Lin
Director

Cast

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Paul Walker isBrian O'Conner
Brian O'Conner
Gal Gadot isGisele
Gisele
Ludacris isTej (as Chris 'Ludacris' Bridges)
Tej (as Chris 'Ludacris' Bridges)

Similar titles

Face/Off
The Rock
The Silence of the Marsh
The Bank Job
Valley of Bones
Housebound
Theri
Lord of War
The Departed
Control
Avengers: Endgame
13Hrs a.k.a Night Wolf