Video Sources 862 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Fatal Attraction

Fatal Attraction

A look that led to an evening. A mistake he'll regret...FOR THE REST OF HIS LIFE.Sep. 11, 1987USA119 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

Synopsis

Fjetja një nate me një burrë të martuar kthehet në makth kur ajo fillon të shqetësojë atë dhe familjen e tij.

Fatal Attraction
Fatal Attraction
Fatal Attraction
Fatal Attraction
Fatal Attraction
Fatal Attraction
Fatal Attraction
Fatal Attraction
Fatal Attraction
Fatal Attraction
Original title Fatal Attraction
IMDb Rating 6.9 60,828 votes
TMDb Rating 6.6

Similar titles

Basic Instinct 2
Butterflies
Gridiron Gang
Chernobyl Diaries
One Missed Call
My Name Is Lenny
The Legend of Tomiris
The Perks of Being a Wallflower
Slender Man
Jungleland
Romance
Chopsticks