Video Sources 376 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Fidelity

Fidelity

Oct. 31, 2019Russia82 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

“Besnikëria” : Lena është një mami dhe gjinekologe e talentuar, burri i saj Sergei është një aktor në një teatër drame. Ata janë të afërt dhe të butë me njëri-tjetrin, por nuk ka seks. Lena dyshon se Sergei ka një lidhje, por ajo shqetësohet në heshtje dhe nuk e tregon xhelozinë e saj. Në vend që të zgjidhë marrëdhëniet e saj me burrin, Lena fillon ta tradhtojë atë me njerëz të rastit. Gradualisht jeta paralele e Lenës del jashtë kontrollit dhe e ndryshon jetën e saj.

 

Fidelity
Fidelity
Original title Верность
IMDb Rating 6.1 957 votes
TMDb Rating 5.7 18 votes

Similar titles

Zulu
Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot
Nine 1/2 Weeks
Maudie
Sınav
Gifted
Macbeth
Dawn of the Planet of the Apes
Come Away
The Man Who Invented Christmas
The Trigonal: Fight for Justice
Brothers of the Wind