Video Sources 49 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Fighting For The Motherland 1162

Fighting For The Motherland 1162

Jan. 02, 2020China110 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Në Kinën mesjetare, në kohën e tiranisë së Dinastisë Jin, Xin Qiji merr armët së bashku me bashkëfshatarët e tij për të rrëzuar Perandorin nga froni dhe për të bashkuar Kinën.

Fighting For The Motherland 1162
Fighting For The Motherland 1162
Fighting For The Motherland 1162
Fighting For The Motherland 1162
Fighting For The Motherland 1162
Fighting For The Motherland 1162
Fighting For The Motherland 1162
Fighting For The Motherland 1162
Original title 辛弃疾1162
IMDb Rating 6.2 40 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Director

Zhe Zhang
Director

Cast

Tse Miu isXin Qiji
Xin Qiji
Nan Sheng isLi Shuanghua
Li Shuanghua
Jason Zheng isMonk Yi Duan
Monk Yi Duan

Similar titles

Crows Zero II
The Spy Gone North
The Thieves
Captain Underpants: The First Epic Movie
Gunday
The Gentlemen
After Earth
The Outpost
The Last Days of American Crime
The Icebreaker aka Ledokol
The Rhythm Section
Kaminey