Video Sources 609 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Fighting with My Family

Fighting with My Family

A comedy about a family that fights a little differently.Feb. 14, 2019UK108 Min.PG-13
Your rating: 0
4.3 3 votes

Synopsis

Një familje mundësish jetojnë duke bërë shfaqje në qytetin e tyre ndërkohë fëmijët ëndërrojnë të bëhen pjesë e botës së Manisë së mundjes.

Fighting with My Family
Fighting with My Family
Fighting with My Family
Fighting with My Family
Fighting with My Family
Fighting with My Family
Original title Fighting with My Family
IMDb Rating 7.2 34,183 votes
TMDb Rating 6.6 349 votes

Director

Cast

Florence Pugh isSaraya
Saraya "Paige" Knight
Lena Headey isJulia
Julia "Sweet Saraya" Knight
Nick Frost isPatrick
Patrick "Rowdy Ricky" Knight
Jack Lowden isZak
Zak "Zodiac" Knight
Vince Vaughn isHutch Morgan
Hutch Morgan
James Burrows isRoy Knight
Roy Knight
Tori Ellen Ross isYoung Paige
Young Paige
Hannah Rae isCourtney
Courtney

Similar titles

Life on the Line
Endings, Beginnings
SPL: Kill Zone
Heroic Losers
Clean Hands
Footloose
Murder on the Orient Express
American Pastoral
Lila & Eve
Once Upon a Time in America
Finding Dory
Edi dhe banda e diellit