Video Sources 1549 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
Filth

Filth

It's a filthy job getting to the top, but someone's got to do it.Sep. 23, 2013UK97 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një polic bipolar, fanatik dhe narkoman ndryshon rrugën e tij, gjatë sezonit festiv, në një përpjekje për të siguruar ngritjen në detyrë me qëllim për të fituar përsëri gruan dhe vajzën e tij.

Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Original title Filth
IMDb Rating 7.1 83,932 votes
TMDb Rating 6.8

Director

Jon S. Baird
Director

Cast

James McAvoy isBruce Robertson
Bruce Robertson
Imogen Poots isAmanda Drummond
Amanda Drummond
Jamie Bell isRay Lennox
Ray Lennox
Eddie Marsan isBladesey
Bladesey
Emun Elliott isPeter Inglis
Peter Inglis
Jim Broadbent isDr. Rossi
Dr. Rossi
Kate Dickie isChrissie
Chrissie

Similar titles

The Golden Child
Manglehorn
The Boxer
Beyond the Clouds
The Devil’s Rejects
Non ci resta che il crimine
Running with the Devil
The Best Man Holiday
A History of Violence
Breaking Surface
Everything Beautiful Is Far Away
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight