Video Sources 66 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Final Frequency

Final Frequency

Nikola Tesla's secret notebook just fell into the wrong hands.Jun. 11, 2021USA91 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një studente doktorature bën lidhjen e disa dridhjeve të pazakonta në Los Anxhelos me shkencëtarë mashtrues, të cilët duan të kthejnë në armë sekretet e Nikola Teslës dhe të shkaktojnë tërmete masive, nëse gjejnë bllokun e tij të humbur të shënimeve.

 

Final Frequency
Final Frequency
Original title Final Frequency
IMDb Rating 3.4 125 votes

Director

Tim Lowry
Director

Cast

Richard Burgi isCyrus Slanton
Cyrus Slanton
Lou Ferrigno Jr. isFrank Jones
Frank Jones
Josh Murray isAgent Colin Ward
Agent Colin Ward
Kirby Bliss Blanton isEsther Dahlset
Esther Dahlset
Charles Shaughnessy isProfessor Stuart Conrad
Professor Stuart Conrad
Luke Guldan isPaul Dahlset
Paul Dahlset
Abhay Walia isGeorge Peter
George Peter

Similar titles

Miss Pettigrew Lives for a Day
The Fundamentals of Caring
Sorry We Missed You
Killers Anonymous
Anarchist from Colony
Captive State
Django Unchained
Galveston
J.T. LeRoy
Invisible
Operation: Endgame
Savior