Video Sources 29 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikohxfile.co
Flubber

Flubber

Catch it if you can!Nov. 26, 1997USA93 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Profesori Phillip Brainard, një profesor gjeni, i cili punon me ndihmësin e tij Weebo, duke u përpjekur të krijojë një substancë që do jetë një burim i ri energjie dhe që do të shpëtojë Kolegjin Medfield, ku e dashura e tij Sara ka rolin e presidentes. Ai i ka munguar në dasmën e tij dy herë, dhe pasditen e dasmës së tij të tretë, Profesor Brainard krijon substancën, e cila lejon që objektet të fluturojnë në ajër.

 

Flubber
Flubber
Flubber
Flubber
Flubber
Original title Flubber
IMDb Rating 5.3 85,043 votes
TMDb Rating 5.6 1,731 votes

Director

Les Mayfield
Director

Cast

Robin Williams isProfessor Philip Brainard
Professor Philip Brainard
Marcia Gay Harden isDr. Sara Jean Reynolds
Dr. Sara Jean Reynolds
Raymond J. Barry isChester Hoenicker
Chester Hoenicker
Nancy Olson isSecretary at Ford Motor Company
Secretary at Ford Motor Company
Wil Wheaton isBennett Hoenicker
Bennett Hoenicker
Edie McClurg isMartha George
Martha George

Similar titles

(500) Days of Summer
Fireball
A Case of You
Raya and the Last Dragon
Meet the Spartans
Frivolous Lola
Fear and Loathing in Las Vegas
Liza në botën e çudirave
Z for Zachariah
The Change-Up
Pride and Prejudice and Zombies
Sonu Ke Titu Ki Sweety