Video Sources 278 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
#FollowMe

#FollowMe

Jun. 04, 2019UK90 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një personalitet i medias sociale udhëton me dy mikesha për një takim me fansat e saj në Amerikë. Kur vija mes jetës reale dhe medias sociale është e paqartë, grupi duhet të luftojë për t’i shpëtuar dhe për të mbijetuar ndaj ndjekjes nga një i panjohur.

#FollowMe
Original title #FollowMe
IMDb Rating 3.5 194 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Similar titles

Underworld: Awakening
Saw: The Final Chapter
I.T.
Panic Room
Stolen
Lethal Weapon 4
The Ring Two
Contagion
RV: Resurrected Victims
Boss Level
Us and Them
House at the End of the Street