Video Sources 818 Views

  • Shikovidmoly.net
For a Handful of Kisses

For a Handful of Kisses

May. 16, 2014Spain, Venezuela98 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Një vajze. Një djalë. Një histori dashurie. Por, edhe një histori për ëndrrat, frikën, jetën, dashurinë e vërtetë, miqësinë dhe mënyrën sesi ata sillen me njëri-tjetrin. Dhe një sekret mes tyre …

For a Handful of Kisses
For a Handful of Kisses
For a Handful of Kisses
For a Handful of Kisses
Original title Por un puñado de besos
IMDb Rating 6.2 475 votes
TMDb Rating 5.6

Similar titles

The Silence
Bicycle Thieves
Don’t Tell a Soul
Legends of the Fall
Easy Money II
Charm City Kings
Before Sunrise
Burn After Reading
The Edge of Seventeen
Ok Jaanu
Their Finest
Them That Follow