Video Sources 47 Views

  • Shikoevoload.io
Forever First Love

Forever First Love

May. 17, 2020AustraliaPG
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Poli është një fotograf, i cili takohet me dashurinë e tij të parë, Anën, në një treg të mbipopulluar filipin. Pasionet e udhëtarëve rindizen dhe principet e tyre mbi marrëdhëniet, fenë dhe moralin, bien. Nata që kalojnë bashkë do t’i ndryshojë të gjitha.

 

Forever First Love
Original title Sage of Time
IMDb Rating 4.3 130 votes
TMDb Rating 7.6 23 votes

Director

Luke Mayze
Director

Cast

Similar titles

Merantau
Strangerland
Stan & Ollie
The Mule
Maine Pyaar Kyun Kiya
Glory Road
Stalingrad
Secret Obsession
The Discovery
Zoo
Mulholland Drive
12 Angry Men