Video Sources 27 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Forever in My Heart

Forever in My Heart

Sep. 14, 2019Ireland90 Min.TV-G
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Xhena dhe Çarli gjetën dashurinë e tyre në Irlandë por ëndrrat e tyre i ndanë ata. Pas 5 vitesh jeta i takon sërish përballë njëri-tjetrit dhe Xhena tani duhet të vendosë se ku e ka vendin zemra e saj.

 

Forever in My Heart
Forever in My Heart
Forever in My Heart
Forever in My Heart
Forever in My Heart
Forever in My Heart
Forever in My Heart
Original title Forever in My Heart
IMDb Rating 6.4 833 votes
TMDb Rating 7 24 votes

Director

Cast

Similar titles

Atlantics
Edward Scissorhands
In Good Company
A Thought of Ecstasy
The Alibi
In Corpore
Knight of Cups
Gabriel’s Inferno
Queen & Slim
Barefoot-Barfuss
The Mask
Rab Ne Bana Di Jodi