Video Sources 115 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Freaks of Nature

Freaks of Nature

Get out undead or alive.Oct. 30, 2015USA92 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Në qytetin Dillford, njerëzit, vampirët dhe zombit po jetonin në paqe – derisa erdhi apokalipsi i alienëve. Tani tre adoleshentë – një njeri, një vampire dhe një zombi – janë bërë bashkë për të zbuluar se si ti heqin qafe vizitorët.

Freaks of Nature
Original title Freaks of Nature
IMDb Rating 5.9 10,462 votes
TMDb Rating 5.9 290 votes

Director

Cast

Nicholas Braun isDag Parker
Dag Parker
Mackenzie Davis isPetra Lane
Petra Lane
Joan Cusack isPeg Parker
Peg Parker
Bob Odenkirk isShooter Parker
Shooter Parker
Patton Oswalt isStuart Miller
Stuart Miller

Similar titles

The To Do List
Gori Tere Pyaar Mein
When in Rome
The Final Destination
Why Him?
Prom Night
The Vanguard
Rumble in the Bronx
Highway to Havasu
Godzilla
Jayantabhai Ki Luv Story
Ask Bu Mu?