Video Sources 47 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Freaks – You’re One of Us

Freaks – You’re One of Us

Sep. 02, 2020Germany93 Min.TV-MA
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

E informuar nga një endacak misterioz, një kuzhiniere zbulon që ka superfuqi dhe zbulon një konspiracion të gjerë dhe të neveritshëm.

 

Freaks – You’re One of Us
Freaks – You’re One of Us
Freaks – You’re One of Us
Freaks – You’re One of Us
Freaks – You’re One of Us
Freaks – You’re One of Us
Freaks – You’re One of Us
Freaks – You’re One of Us
Freaks – You’re One of Us
Original title Freaks – Du bist eine von uns
IMDb Rating 5.3 2,519 votes
TMDb Rating 5.3 78 votes

Similar titles

Green Zone
Misconduct
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
The Turning
The Dirt
No Good Heroes
The Longshots
UglyDolls
Fathers and Daughters
42
Elite Squad: The Enemy Within
Dark Places