Video Sources 40 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Funhouse

Funhouse

Feb. 13, 2020Sweden106 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Tetë yje televizioni dhe interneti përfundojnë në një shfaqje që ka pasoja të frikshme.

 

Funhouse
Original title Funhouse
IMDb Rating 6.1 3,681 votes
TMDb Rating 5.5 25 votes

Director

Cast

Valter Skarsgård isKasper Nordin
Kasper Nordin
Khamisa Wilsher isLonni Byrne
Lonni Byrne
Gigi Saúl Guerrero isXimena Torres
Ximena Torres
Jerome Velinsky isNero / Furcas
Nero / Furcas
Christopher Gerard isJames 'Headstone' Malone
James 'Headstone' Malone
Dayleigh Nelson isNevin Evensmith
Nevin Evensmith
Kylee Bush isDarla Drake
Darla Drake
Mathias Retamal isDex 'El Shocker' Souza
Dex 'El Shocker' Souza

Similar titles

The Grudge
Housebound
An American Haunting
Deccal 2
Cell
Zombie 108
He’s Out There
Three Letters 3: Black Magic
The Legend I
Pet
Monster Party
Siccîn 3: Cürmü Aşk