Video Sources 20 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Funny Face

Funny Face

Mar. 30, 2021USA93 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Njeriu poshtë maskës, i vendosur për të marrë hak për shkatërimin e shtëpisë së gjyshërve. I lodhur nga intrigat dhe manipulimet e shtetit ku jeton, vendos të marrë gjithçka në dorë dhe të luftojë i vetëm.

 

Funny Face
Original title Funny Face
IMDb Rating 5.8 282 votes
TMDb Rating 5 1 votes

Director

Tim Sutton
Director

Cast

Victor Garber isDeveloper's Father
Developer's Father
Jeremy Bobb isAmerican Suit
American Suit

Similar titles

Trash
Picture of Beauty
Palo Alto
In Bed with Victoria
Holiday
A.I. Artificial Intelligence
Deadfall
Step Up 3D
Light of My Life
William
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Green Zone