Video Sources 32 Views

  • Shikoevoload.io
Furtive

Furtive

Aug. 06, 2020Argentina84 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Roja i Parkut Pablo Silva (Rodrigo De la Serna) e rindërton jetën e tij në destinacionin e ri, një vend i harruar dhe problematik që vetëm disa duan ta vizitojnë, Parku Pereyra Iraola. Shkurtimisht, nën qetësisë së dukshme, ai zbulon jë grup gjuetarësh të paligjshëm. Insitikti i tij prej gjuetari do ta vej atë në lëvizje. Ai do mund të fshihet prej të gjithëve, përveç vetes së tij.

 

Furtive
Original title Al acecho
IMDb Rating 5.0 199 votes
TMDb Rating 6.6 18 votes

Director

Cast

Belén Blanco isCamila Márquez
Camila Márquez
Walter Jakob isMario Venandi
Mario Venandi
Facundo Aquinos isMariano Rodríguez
Mariano Rodríguez
Pablo Ragoni isVeterinario
Veterinario
Patricia Calisaya isLucía Chisques
Lucía Chisques
Pablo Palacio isTraficante 1
Traficante 1

Similar titles

The Imitation Game
Wish Upon
Kung Fu Jungle
Into the Storm
Infamous
Carbone
Khuda Haafiz
Sonora: The Devil’s Highway
The Last Witness
Before I Go to Sleep
Dunkirk
Demon Baby