Video Sources 798 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
Gabriel

Gabriel

Far From GraceNov. 15, 2007Australia109 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

GABRIEL tregon historinë e një engjelli që lufton për të sjellë dritë në purgator – një vend ku mbretëron errësira – dhe mundohet ti shpëtoje shpirtrat e banorëve të qytetit.

Gabriel
Gabriel
Gabriel
Original title Gabriel
IMDb Rating 5.7 12,821 votes
TMDb Rating 5

Similar titles

Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant
Possessor Uncut
2036 Origin Unknown
Blackhat
The Prison
Warcraft
HHhH
Night Train
The Villainess
Iron Sky: The Coming Race
Bastille Day
Aladin