Video Sources 186 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Gangsta

Gangsta

Ain't nothing but a 'G' thangJan. 24, 2018Belgium125 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Jetët e katër miqve të ngushtë të fëmijërisë, të cilët dëshirojnë të bëhen gangsterë, dalin jashtë kontrollit kur vjedhin një dërgesë kokaine. Ata nxitin një luftë të vërtetë që do të përfshijë ata, baronët e drogës në Evropë dhe një kartel të pamëshirshëm Kolumbian.

Gangsta
Gangsta
Original title Patser
IMDb Rating 6.8 3,821 votes
TMDb Rating 7.1 65 votes

Director

Adil El Arbi
Director

Cast

Similar titles

Cold War II
The Cowboy Way
Shaitan
Crawl
Vantage Point
Cradle 2 the Grave
Lucy
Icarus
Guns Akimbo
Strangled
Nokas aka Hold Up
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines