Video Sources 27 Views

  • Shikoevoload.io
Gatham

Gatham

Nov. 06, 2020USA120 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

ATHARashi dhe e dashura e tij Hadithi nisen në udhëtim për tek babai i Rashit, por rrugës i prishet makina. Një i huaj rastësor i fton të qëndrojnë në shtëpinë e tij. Këtu nis një ngjarje e ndërlikuar me plot mister përsa i përket lidhjes së Rashit me të panjohurin dhe mënyrën si zgjidhet situata.

 

Gatham
Gatham
Gatham
Gatham
Original title గతం
IMDb Rating 6.8 420 votes
TMDb Rating 6.5 1 votes

Similar titles

Broken City
Once Upon A Time In Mumbai Dobaara!
Shivaay
Dawn of the Planet of the Apes
Trauma 2017
Ghost Recon: Alpha
Pathology
Mirage
The Dawn
The Box
Landfall
Mindscape