Video Sources 264 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Generation Iron 3

Generation Iron 3

Dec. 07, 2018USA75 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Duke udhëtuar nëpër botë përfshirë Indinë, Brazilin, Kanadanë, Europën, Afrikën dhe SHBA, Gjenerata e Hekurit 3 do të intervistoj dhe do të ndjek bodybuilderët, trajnerët, ekspertët dhe fansat për të vendosur se si duhet të duket fiziku ideal universal.

Generation Iron 3
Original title Generation Iron 3
IMDb Rating 5.6 498 votes
TMDb Rating 6.3 9 votes

Director

Vlad Yudin
Director

Cast

Kai Greene isHimself
Himself

Similar titles

Deep Web
Monkey Kingdom
My Name Is Lenny
After Porn Ends 2
The White Helmets
The Legend of Cocaine Island
Jackass 3D
What Happened, Miss Simone?
Senna
Citizenfour
Avicii: True Stories
Sicko