Video Sources 164 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Gentleman

Gentleman

Feb. 07, 2020India144 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Bharati vuan nga një çrregullim i rrallë i quajtur Sindroma e Bukuroshes së Fjetur (sindroma Kleine-Levin), e cila i shkakton përgjumje të tepruar dhe e bën atë të flejë minimalisht 18 orë në ditë. Në ato gjashtë orë të mbetura për të jetuar, atij i duhet të përballet me të papriturat e jetës, mes të cilave, edhe me një klan mafioz që bën trafikimin e qelizave vezë për gratë infertile.

Gentleman
Original title Gentleman
IMDb Rating 6.8 129 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

George Washington
Magic in the Moonlight
Jinn
Schindler’s List
August. Eighth
The Beach House
Tigrat e Hekurudhes
Ride Your Wave
This Is Where I Leave You
The Departed
Hamilton
Despicable Me 3