Video Sources 31 Views

  • Shikoevoload.io
Get the Goat a.k.a Cabras da Peste

Get the Goat a.k.a Cabras da Peste

Mar. 18, 2021Brazil97 Min.TV-14
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Çfarë ndodh kur një polic entuziast province bashkë me dhinë e tij shoqëruese bashkëpunon me një polic të ndrojtur nga kryeqytetit? Të dy arrijnë të kapin një nga kriminelët më të mëdhenj të drogës në botë në një aventurë mbushur me humor, rrezik dhe karamele.

 

Get the Goat a.k.a Cabras da Peste
Original title Cabras da Peste
IMDb Rating 6.6 73 votes
TMDb Rating 6.8 26 votes

Director

Vitor Brandt
Director

Cast

Edmilson Filho isBruceuilis
Bruceuilis
Juliano Cazarré isCabo Caique
Cabo Caique
Falcão isZeca Brito
Zeca Brito
Rossicléa isDelegada Vitória Regina
Delegada Vitória Regina
Jéssica Tamochunas isRabo de Cavalo
Rabo de Cavalo

Similar titles

Son of a Gun
Rock the Kasbah
Walk of Shame
Singham Returns
Bethoven 2
I Love You, Beth Cooper
The Woman
Lili dhe Endacaku
Mirror Mirror
The Place Beyond the Pines
Mesrine: Killer Instinct
The Legend of Hercules