Video Sources 253 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Giant Little Ones

Giant Little Ones

Love without labels. Live without regrets.Mar. 15, 2019Canada93 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Frenki dhe Ballasi kanë qenë miq të ngushtë që nga fëmijëria. Ata janë mbretërit e gjimnazit: të bukur, yje të ekipit të notit dhe të njohur nga vajzat. Jetojnë një jetë të përkryer adoleshentësh – deri në festën e ditëlindjes së 17 të Frenkit, ku përfshihen në një incident të papritur që u ndryshon përgjithmonë jetën.

Giant Little Ones
Giant Little Ones
Giant Little Ones
Giant Little Ones
Original title Giant Little Ones
IMDb Rating 7.2 1,848 votes
TMDb Rating 7.7 23 votes

Director

Cast

Josh Wiggins isFranky Winter
Franky Winter
Darren Mann isBallas Kohl
Ballas Kohl
Taylor Hickson isNatasha Kohl
Natasha Kohl
Kyle MacLachlan isRay Winter
Ray Winter
Maria Bello isCarly Winter
Carly Winter
Stephanie Moore isAngie Kohl
Angie Kohl

Similar titles

Thank You for Your Service
The Kingdom
Hunger
Miss Potter
Steve Jobs
The Lighthouse
Green Street Hooligans
Rich in Love a.k.a Ricos de Amor
Breathe
Riding With Sugar
Black Water
Barry Lyndon