Video Sources 246 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Ginger & Rosa

Ginger & Rosa

Friendship pulled them together. Love tore them apart.Sep. 07, 2012UK89 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një vështrim në jetën e dy vajzave adoleshente, mike të pandashme Xhinxher dhe Rosa, që u rritën në vitet 1960 në Londër në kohën e krizës së raketave kubane.

Ginger & Rosa
Ginger & Rosa
Ginger & Rosa
Ginger & Rosa
Ginger & Rosa
Ginger & Rosa
Ginger & Rosa
Ginger & Rosa
Original title Ginger & Rosa
IMDb Rating 6.3 9,702 votes
TMDb Rating 6.5 122 votes

Similar titles

The Rider
7 Days in Entebbe
Dope
Their Finest
Palm Trees in the Snow
Judy & Punch
Django Unchained
Election 2
Another You
Adam
Kings
The Gold Rush