Video Sources 3740 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Gladiator

Gladiator

A Hero Will Rise.May. 01, 2000USA, UK155 Min.R
Your rating: 0
9.6 7 votes

Synopsis

Kur një gjeneral Romak tradhtohet dhe familja e tij vritet nga djali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si gladiator për t’u hakmarrë.

Gladiator
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Original title Gladiator
IMDb Rating 8.5 990,780 votes
TMDb Rating 7.6

Director

Ridley Scott
Director

Cast

Similar titles

Dawn of the Dead
Lock Up
Khuda Haafiz
The Mexican
The Angel
Mayhem
Divergent
Made In China
The Outpost
Hell or High Water
Me and Earl and the Dying Girl
Robin Hood: Prince of Thieves