Video Sources 154 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Go for It

Go for It

Feb. 01, 1983Italy107 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Dy burra takohen me njëri-tjetrin në rrethana të çuditshme dhe në fillim i ngatërrojnë për hajdutë, e më pas agjentë të shërbimeve sekrete.

Go for It
Go for It
Go for It
Go for It
Go for It
Go for It
Go for It
Go for It
Go for It
Go for It
Original title Nati con la camicia
IMDb Rating 7.2 8,585 votes
TMDb Rating 6.9 285 votes

Director

Enzo Barboni
Director

Cast

Terence Hill isRosco Frazer / Steinberg
Rosco Frazer / Steinberg
Bud Spencer isDoug O'Riordan / Mason
Doug O'Riordan / Mason
Faith Minton isLa Fatalona
La Fatalona
Dan Rambo isJeremy Scott
Jeremy Scott
Dan Fitzgerald isHotel Concierge
Hotel Concierge
Al Nestor isHamburger Vendor
Hamburger Vendor

Similar titles

Inkheart
The Expendables
Toy Story 4
Cook Up a Storm
Dirty Grandpa
Sleepless Night
Forrest Gump
Overboard
Big Fish
Prey
Pork Pie
Pete’s Dragon