Video Sources 182 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Goldie

Goldie

Jan. 16, 2020USA88 Min.Unrated
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një adoleshente në një strehë familjare, i hap luftë sistemit për të mbajtur motrat e saj bashkë, ndërsa ndjek ëndrrat për t’u bërë kërcimtare. Një histori për një rini në arrati, ambicje dhe vullnet.

Goldie
Original title Goldie
IMDb Rating 5.1 199 votes
TMDb Rating 5 1 votes

Director

Sam de Jong
Director

Cast

Similar titles

Bad Education
Hackers
Kumiko, the Treasure Hunter
The Human Contract
Hereditary
Dog Pound
What’s Eating Gilbert Grape
Swelter
Dear John
Lion
Clean Hands
Edmond