Video Sources 93 Views

  • Shikoevoload.io
Green Rush

Green Rush

Apr. 14, 2020USA87 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një fermer kanabisi dhe e dashura e tij shtatzënë, luftojnë për jetën e tyre kur disa kriminelë të pamëshirshëm pushtojnë pronën e tyre.

Green Rush
Original title Green Rush
IMDb Rating 5.8 53 votes
TMDb Rating 4 1 votes

Director

Cast

Mike Foy isRob Hayes
Rob Hayes
Misha Crosby isJacob Adder
Jacob Adder
Alexius Zellner isAndrew Swift
Andrew Swift
Michael Roddy isSheriff Garber
Sheriff Garber
Andre Fili isDiego Beltran
Diego Beltran
John Mawson isDavid Atkinson - Nature Narrator (voice)
David Atkinson - Nature Narrator (voice)

Similar titles

Training Day
Rampart
CHiPS
Fargo
Wonder Woman
Bon Cop Bad Cop
Outrage Coda
Explosion (Yin Bao Zhe)
Beyond the Edge
Take Home Pay
House of Flying Daggers
Desert Dancer