Video Sources 29 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Greenland

Greenland

Jul. 29, 2020USA119 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

Xhon Gerriti, gruaja e tij dhe djali i tyre bëjnë një udhëtim të rrezikshëm për të gjetur një vend të sigurt sepse një kometë planet-vrasëse i është drejtuar Tokës.

 

Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Original title Greenland
IMDb Rating 6.4 10,856 votes
TMDb Rating 7 351 votes

Director

Cast

Gerard Butler isJohn Garrity
John Garrity
Morena Baccarin isAllison Garrity
Allison Garrity
Roger Dale Floyd isNathan Garrity
Nathan Garrity
Brandon Quinn isMale Passenger C-17
Male Passenger C-17
Hayes Mercure isYoung Soldier
Young Soldier
Rick Pasqualone isNews Anchor
News Anchor

Similar titles

Sye Raa Narasimha Reddy
The Devil’s Double
Chick Fight
Sin City
Charlie’s Angels
Operation Chromite
Mission: Impossible III
Enter the Fat Dragon
Unstoppable
Outlaws
All the Devil’s Men
Looper