Video Sources 554 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Greta

Greta

Everyone needs a friendFeb. 28, 2019Ireland98 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një vajzë e re miqësohet me një vejushë të vetmuar që ka një plan të errët dhe vdekjeprurës ndaj saj.

Greta
Greta
Greta
Greta
Greta
Greta
Greta
Original title Greta
IMDb Rating 6.0 13,410 votes
TMDb Rating 6.2 244 votes

Director

Neil Jordan
Director

Cast

Chloë Grace Moretz isFrances McCullen
Frances McCullen
Isabelle Huppert isGreta Hideg
Greta Hideg
Maika Monroe isErica Penn
Erica Penn
Colm Feore isChris McCullen
Chris McCullen
Stephen Rea isBrian Cody
Brian Cody
Zawe Ashton isAlexa Hammond
Alexa Hammond
Jeff Hiller isMaitre D' Henri
Maitre D' Henri
Thaddeus Daniels isOfficer Deroy
Officer Deroy
Raven Dauda isOfficer Regan
Officer Regan

Similar titles

Officer Down
Doctor Death
Lust Stories
The Martian
Friend Request
It Follows
Still Here
Aloha
Spider in the Web
Catch Me If You Can
Kaththi
Death of Me