Video Sources 564 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoopenload.co
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

All heroes start somewhere.Jul. 30, 2014USA121 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Pasi ka vjedhur një sferë qiellore në hapësirën e largët, Piter Kuil me origjinë nga Toka, bëhet objektivi kryesor i të keqit Ronan, që kërkon të shkatërrojë Galaktikën. Për të luftuar kundër Ronanit dhe për të shpëtuar galaktikën nga pushteti i tij, Piteri krijon ekipin e heronjve të hapësirës të njohur si “Rojtarët e Galaktikës”.

Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy
Original title Guardians of the Galaxy
IMDb Rating 8.1 791,238 votes
TMDb Rating 7.9 9,921 votes

Director

James Gunn
Director

Cast

Chris Pratt isPeter Quill / Star-Lord
Peter Quill / Star-Lord
Dave Bautista isDrax the Destroyer
Drax the Destroyer
Vin Diesel isGroot (voice)
Groot (voice)
Bradley Cooper isRocket  Raccoon (voice)
Rocket Raccoon (voice)
Lee Pace isRonan the Accuser
Ronan the Accuser
Michael Rooker isYondu Udonta
Yondu Udonta
John C. Reilly isCorpsman Dey
Corpsman Dey

Similar titles

Variant
Once Upon A Time In Mumbai Dobaara!
Rambo III
Werr
Early Man
Rev
Vigilante Diaries
Werewolf: The Beast Among Us
Seventh Son
Smokin’ Acess
Tropic Thunder
Follow Me aka No Escape