Video Sources 191 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Gutshot Straight

Gutshot Straight

Oct. 11, 2014USA89 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Gutshot Straight : Një kumarxhi përfshihet në një lojë parash dhe fuqie për t’u pasuruar sa më shpejt, por herët e kupton se ai është pjesë e një kurthi që mund t’i kushtojë jetën.

Gutshot Straight
Gutshot Straight
Gutshot Straight
Original title Gutshot Straight
IMDb Rating 3.8 1,340 votes
TMDb Rating 3.8 22 votes

Similar titles

Out of the Dark
Zombie Tidal Wave
Koleksioni
Swelter
The Rock
Toro
Pandemic
Late Phases
Kursk
John Q
Tone-Deaf
Virus