Video Sources 113 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
Hacker

Hacker

Mar. 28, 2019Denmark96 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Benjamini 13-vjeçar ka të njëjtin pasion, si e ëma, rreth teknologjisë dhe kibernetikës. Duke bërë hacker-in në jetimoren ku jeton, ngatërrohet me dosje sekrete shtetërore dhe zbulon të vërteta tronditëse rreth të ëmës.

Hacker
Hacker
Hacker
Hacker
Hacker
Original title Hacker
IMDb Rating 5.2 299 votes
TMDb Rating 5.1 20 votes

Similar titles

Hapja e letrave Dublim
Corbin Nash
Time Raiders
Aiyaary
Vertical Limit
Predator
Show Dogs
Abduction
Qofte nga Qielli 1
Outbreak
Darkman II: The Return of Durant
Harry Potter and the Philosopher’s Stone