Video Sources 64 Views

  • Shikoevoload.io
Hallelujah! aka Le missionnaire

Hallelujah! aka Le missionnaire

Apr. 29, 2009France91 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një i burgosur i liruar së fundmi shkon në një fshat të vogël për t’u qetësuar për pak kohë. Ai duhet të takojë priftin e fshatit. Fatkeqësisht prifti vdes dhe të gjithë mendojnë se e ka vrarë ai.

Hallelujah! aka Le missionnaire
Original title Le Missionnaire
IMDb Rating 6.6 1,396 votes
TMDb Rating 5.7 110 votes

Similar titles

Ferdinand
Grand-Daddy Day Care
Redirected
Vampire Academy
Shed of the Dead
Night School
Midnight Runners
Blue Streak
Kadın İşi Banka Soygunu (Vjedhja e Bankes)
The Kid
Tragedy Girls
Café Society