Video Sources 142 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Hamilton 2: But Not if it Concerns Your Daughter

Hamilton 2: But Not if it Concerns Your Daughter

Mar. 26, 2013Sweden86 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Agjenti special Karl Hamilton detyrohet të luajë sipas rregullave të veta, kur mbesa e tij rrëmbehet nga terroristët, dhe ai mëson se nuk do të marrë asnjë ndihmë nga shërbimet sekrete suedeze.

Hamilton 2: But Not if it Concerns Your Daughter
Original title Hamilton 2 - Men inte om det gäller din dotter
IMDb Rating 5.6 3,095 votes
TMDb Rating 5.7 32 votes

Director

Tobias Falk
Director

Cast

Mikael Persbrandt isCarl Hamilton
Carl Hamilton
Saba Mubarak isMouna Al Fathar
Mouna Al Fathar
Frida Hallgren isEwa Tanguy
Ewa Tanguy
Reuben Sallmander isPierre Tanguy
Pierre Tanguy
John Light isJason Fox
Jason Fox

Similar titles

Soul Surfer
Mr. & Mrs. Smith
Batman kundër Kapuçit të kuq
Automata
Special Forces
22 July
Emperor
Sleepy Hollow
The Cave
Amateur Teens
Born to Raise Hell
The Rider